Od kilku lat zajmuję się głównie fotografią ślubną. Uważam, że kreatywna fotografia to nie tylko umiejętności i odpowiedni sprzęt. To również sposób obserwacji, wrażliwość, wyczucie i zaangażowanie w każdy realizowany projekt. Kombinacja tych cech sprawia, że zdjęcia ślubne mogą być prawdziwą, nietuzinkową i oryginalną pamiątką z tego dnia. Mam indywidualny stosunek do każdej z par, a zdjęcia plenerowe wykonuję z ciekawymi pomysłami oraz pasją.Parze Młodej proponuję fotoreportaż ślubny , czyli pełną relację z Dnia Waszego Ślubu, na który składają się następujące etapy:

- Przygotowania - to preludium reportażu podczas którego, wbrew pozorom, dużo się dzieje - mnóstwo emocji, mnóstwo detali - niezależnie od tego, czy przygotowania odbywają się w domu, u kosmetyczki, fryzjera czy też w hotelu...

- Ceremonia Ślubna - Niewątpliwie najważniejszy moment całej uroczystości

- Wesele - oj tutaj się dzieje :) Staram się być wszędzie, ale "niewidzialny" :)

- Plener - to mnóstwo spontanicznych kadrów, feeria barw, eksplozja emocji. Mogę wykonać plener w dniu ślubu lub co zdecydowanie preferuję - w innym terminie (bez stresu, zbędnych negatywnych emocji - że pobrudzi się sukienka, że goście na sali czekają na parę młodą,- no i co najważniejsze nie przeszkadza nam pogoda!


Gotowy materiał przekazuję w postaci:

-albumu klasycznego

-profesjonalnej fotoksiążki - na twardych kartach do wyboru klika formatów, okładek, ilości rozkładówek... ( przykładowe realizacje do obejrzenia w zakładce fotoksiążki)

-na nośnikach cyfrowych w postaci luźnych zdjęć lub prezentacji multimedialnej

- oferuję również możliwość wykonania odbitek w dowolnych ilościach i różnych formatach włącznie z wielkoformatowymi.

Zapraszam do mojego magicznego świata fotografii.
Klientów miejscowych zapraszam do mojego studia, gdzie można:

- wykonać zdjęcia do dokumentów (dowodu, paszportu, legitymacji itp...)

- wykonać odbitki zdjęciowe

- zlecić wykonanie fotogadżetów (kubki, koszulki, poduszki itd...)

- przegrać kasetę VHS na CD

- zamówić indywidualna sesję zdjęciową (chrzest, komunia, urodziny itp...)